Panele fotowoltaiczne  

Budując wydajną instalację solarną, nie warto inwestować w półśrodki! Dlatego właśnie Klientom naszego sklepu internetowego proponujemy panele fotowoltaiczne od znanych na całym świecie producentów: Canadian Solar i ZN Schine. Firmy te udzielają wieloletniej gwarancji na prawidłowe funkcjonowanie swoich wyrobów. Wszystkie oferowane tutaj produkty są bardzo łatwe w montażu, odporne na szeroki zakres uszkodzeń i wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, takie jak choćby technologia Half-Cell zapewniająca stabilny przyrost mocy.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokowydajne panele monokrystaliczne Canadian Solar, które zapewniają nawet o 1/4 więcej mocy od konwencjonalnych modułów. Charakteryzują się również znacznie większą niezawodnością, ponieważ są przystosowane do wysokich obciążeń śniegiem i wiatrem.
Nasz sklep internetowy to również miejsce, w którym kupią Państwo fotowoltaiczne panele polikrystaliczne ZN Shine z samooczyszczającą się powłoką grafenową, dzięki którym można zaoszczędzić dużo środków na ich utrzymaniu.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem!